+48 516 373 313  biuro@swiftrent.pl

ZARZĄDZANIE NAJMEM W KRAKOWIE - USŁUGA DLA CIEBIE?


Brak czasu lub odległość od Krakowa sprawiają, że nie wykorzystujesz w pełni potencjału swojego mieszkania?

Jeżeli zależy Ci na szybkim znalezieniu odpowiedzialnego najemcy, przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa i zysku – jesteśmy agencją zarządzającą mieszkaniami, która spełni Twoje oczekiwania. Zadbamy o Twoje interesy w przejrzysty i wygodny dla Ciebie sposób.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU. OFERUJEMY DARMOWE DORADZTWO!
Zadzwoń: +48 516 373 313 lub napisz


Jesteśmy krakowską firmą lokalną, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale zna rynek nieruchomości w Krakowie oraz panujące na nim trendy, co przekłada się na skuteczność w wynajmowaniu mieszkań w Krakowie.

Zarządzanie najmem czyli obsługa najmu długoterminowego to usługa kompleksowa od A do Z. Zaczynając od poszukiwania najemcy, poprzez eliminowanie usterek, a na rozliczaniu i windykacji należności kończąc. Całkowicie odciążamy właścicieli mieszkań w Krakowie, tak aby mogli w spokoju cieszyć się dochodem pasywnym przez cały rok.

ZARZĄDZANIE NAJMEM - ILE KOSZTUJE?


W Swift Rent za kompleksową obsługę mieszkania do wynajęcia, naszym wynagrodzeniem jest 10% czynszu najmu (bez opłat licznikowych i czynszu administracyjnego), lecz nie mniej niż 200 zł, tylko wtedy gdy Twoja nieruchomość jest wynajęta. Nie pobieramy wynagrodzenia w przypadku pustostanu. Cała dokumentacja najmu, protokoły, sesja zdjęciowa, prezentacja mieszkania itp. jest w ramach opłaty startowej i obsługi najmu.

POŚREDNICTWO W WYNAJMIE


Potrzebujesz znaleźć najemcę na swoje mieszkanie do wynajęcia? Usługa znalezienia najemcy bez obsługi najmu, w Swift Rent kosztuje 100% jednomiesięcznego czynszu (opłata jednorazowa). Usługa ta obejmuje sesję zdjęciową, prezentację mieszkania, dobór odpowiedniego najemcy oraz sporządzenie umowy i protokołu zdawczo-odbiorczego. Wynagrodzenie pobierane jest dopiero po podpisaniu przez najemcę rocznej umowy najmu

Nie pobieramy prowizji od najemcy, co zapewnia większą skuteczność niż w przypadku większości biur nieruchomości, ograniczając czas pustostanu do minimum.

ZARZĄDZANIA NAJMEM DŁUGOTERMINOWYM - CO WCHODZI W SKŁAD USŁUGI?


Zarządzanie mieszkaniami do  wynajęcia to usługa coraz bardziej popularna i pożądana wśród właścicieli mieszkań w Krakowie. Obsługa najmu wymaga zaangażowania i jest czasochłonna, a bez doświadczenia można popełnić wiele błędów, które niosą za sobą różne nieprzyjemności i koszty. Dlatego warto skorzystać z usług zarządcy.

W skład naszych usług zarządzania najmem wchodzą wszystkie czynności,  które właściciel mieszkania musiałby wykonać, gdyby wynajmował je samodzielnie:

 • ocena i analiza potencjału mieszkania, zakończona ustaleniem kwoty najmu,
 • przygotowanie mieszkania pod wynajem długoterminowy,
 • wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej mieszkania,
 • przygotowanie atrakcyjnej oferty oraz promowanie jej na portalach ogłoszeniowych i innych nośnikach,
 • prezentacja mieszkania potencjalnym najemcom,
 • selekcja odpowiedzialnego i sprawdzonego pod względem pracy i zarobków najemcy,
 • sporządzenie odpowiedniej i niezbędnej dokumentacji oraz protokołów zabezpieczających mieszkanie do wynajęcia,
 • rozliczanie najemcy oraz windykacja należności,
 • wizyty kontrolne w wynajmowanym mieszkaniu,
 • organizacja usuwania usterek i kontrola stanu technicznego mieszkania,
 • odbiór mieszkania po skończonym najmie oraz rozliczenie kaucji.

ZARZĄDZANIE NAJMEM MIESZKAŃ W KRAKOWIE - DARMOWE DORADZTWO


Masz pytania dotyczące wynajmu mieszkania w Krakowie? Nie wiesz od czego zacząć? Zachęcamy do odwiedzenia naszej zakładki pytania i odpowiedzi lub do kontaktu. Z naszą fachową wiedzą będzie Ci znacznie łatwiej.

ZADZWOŃ lub NAPISZ