+48 516 373 313  biuro@swiftrent.pl

SWIFT RENT - ZARZĄDZANIE NAJMEM W KRAKOWIE I KATOWICACH


Jesteśmy firmą zarządzającą wynajmem mieszkań w Krakowie, Katowicach oraz innych miastach Górnego Śląska, działającą na lokalnym rynku nieruchomości od 2019 roku. Oferujemy usługi właścicielom mieszkań oraz lokali użytkowych, oddanych pod wynajem w miastach takich jak: Kraków, Katowice, Gliwce, Tychy, Chorzów, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Bytom, Mysłowice, Mikołów. W zakres naszych usług wchodzą  home staging, poszukiwanie najemców oraz kompleksowe zarządzanie najmem nieruchomości.

Jesteśmy młodą, ambitną i pełną zaangażowania firmą, która ludzi i ich potrzeby stawia na pierwszym miejscu. Działamy nieszablonowo, zachowując elastyczność i dostosowując się indywidualnie do każdej sytuacji i klienta.

Tak! Dążymy do perfekcji w swoim fachu i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom zarządzanie najmem, jakiego potrzebują. Wiemy też,  że nauka nigdy się nie kończy i zawsze chętnie słuchamy innych.

Wizja


Zaufanie jest podstawą współpracy między dwiema stronami, dlatego też jest podstawowym fundamentem naszego działania. To sprawia, że nie czarujemy i nie obiecujemy gruszek na wierzbie, tylko malujemy czarno na białym. Zasady naszej współpracy są przejrzyste, czytelne i nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Bądźmy ze sobą szczerzy!

Misja


Powierzenie komuś zadania wiąże się z wątpliwościami. Czy zrobią to dobrze? Czy spełnią moje wymagania? Do zadań nam powierzonych podchodzimy z pełną odpowiedzialnością i sumiennością, jakbyśmy wykonywali je dla siebie samych. Naszą misją jest przekroczenie Twoich oczekiwań i zapewnienie najlepszej możliwej usługi zarządzania najmem.

KTO JEST WŁAŚCICIELEM SWIFT RENT?


Nazywam się Adam Friedlander i z rynkiem nieruchomości jestem związany od 2006 roku. Byłem najemcą, pośrednikiem i właścicielem. Dzięki praktycznym umiejętnościom zdobytym  w biurze nieruchomości oraz doświadczeniu w byciu najemcą, mogę zaoferować pełny pakiet wiedzy potrzebnej do właściwego zarządzania wynajmem mieszkania.

Wiem, czego wymaga najemca od lokalu, w którym będzie mieszkał lub go użytkował. Wiem też, co jest ważne dla wynajmującego nieruchomość. Aby wynajem przebiegał bezproblemowo i każda ze stron mogła cieszyć się korzyściami wynikającymi ze współpracy, postanowiłem stworzyć Swift Rent.

o NAS


 • Nie mieszkam w Krakowie dlatego zarządzanie wynajmem jest dla mnie koniecznością. Za każdym razem gdy najemcy opuszczają mieszkanie szuka ich dla mnie Swift Rent. Dzięki temu oszczędzam mnóstwo czasu i niepotrzebnej fatygi do Krakowa. Póki co nie było żadnych problemów z najemcami których wybrał Adam a mieszkanie jest utrzymane w dobrym stanie.

  Danuta Liszka

  Właścicielka nieruchomości w Krakowie

 • Nie mam czasu, zajmować się moimi mieszkaniami dlatego oddałem je w ręce Swift Rent. Każdy jest w czymś dobry i każdy pewne czynności robi wydajniej niż inni. Dwie godziny mojego czasu kosztują mnie więcej niż 200 zł dlatego wolę poświęcić je na robieniu tego w czym jestem dobry, a zajmowanie się nieruchomościami zostawiam Adamowi.

  Zbigniew Malik

  Właściciel mieszkania w Krakowie

 • Powierzyłem Adamowi moje mieszkanie na Zabłociu. Oprócz tego że nie muszę martwić się o finanse to również z głowy mam poszukiwanie najemców co z reguły jest dosyć czasochłonne. Mimo że usługa sama w sobie kosztuje i tak mój dochód z mieszkania jest taki jak chciałem. Pozdrawiam i dziękuję.

  Krzysztof Drozdowicz

  Właściciel mieszkania w Krakowie